menuordersearch
elekterokala.com

بلاگ - پنج ,

کی روش همه را گیج کرد کی روش همه را گیج کرد سرمربی تیم‌ملی تصمیم گرفت تا دوباره در ترکیب تیمش تغییر ایجاد کند تا دستش برای کسی رو نشود. ایران مهمترین بازی خود را در گروه مقابل عراق انجام می‌دهد و بی‌شک عراقی‌ها حالا گیج شده اند که تیم ملی قرار است مقابل آنها با چه ترکیبی در زمین بازی قرار بگیرد. شنبه بیست و دوم دی ۹۷ گیاهان دارویی در قرآن و روایات گیاهان دارویی در قرآن و روایات قرآن‏ کریم می‏فرماید: «و تری الارض هامده، فإذا انزلنا علیها الماء اهتزّت و ربت و انبتت من کل زوج بهیج » :

زمین را مرده و افسرده می‏بینی و چون آب باران بر آن‌ها فرستیم، بجنبد و بر دمد و انواع گیاهان زیبا و شادی‏آفرین برویاند».
جمعه بیست و یکم دی ۹۷
گیاهان دارویی برای سرماخوردگی گیاهان دارویی برای سرماخوردگی رایج ترین نوشیدنی ما چای است اما به گفته متخصصان طب سنتی زیاده روی در مصرف آن توصیه نمی شود، بنابراین بد نیست در کنار آن نوشیدنی های جایگزین مانند انواع دم نوش های گیاهی را هم امتحان کنید که هم راحت تهیه می شوند و هم هر نوع سلیقه ای را پوشش می دهند. پنج شنبه بیستم دی ۹۷ دمنوشی برای پاکسازی کبد دمنوشی برای پاکسازی کبد استفاده از دمنوش پنیرک باعث پاکسازی کبد و افزایش سلامت این عضو بدن می شود. پنج شنبه بیستم دی ۹۷ ریفلاکس معده را با این داروهای گیاهی درمان کنید ریفلاکس معده را با این داروهای گیاهی درمان کنید اقتصادنیوز: بیماری رفلاکس معده به مری (GERD) که اغلب با ترش کردن معده اشتباه گرفته می شود یکی از اختلالات شایع گوارشی است.در این مطلب گیاهانی را معرفی خواهیم کرد که برای رفلاکس معده بسیار مفید هستند. چهارشنبه نوزدهم دی ۹۷ درمان یبوست با 9 دمنوش گیاهی درمان یبوست با 9 دمنوش گیاهی ه گزارش خبرگزاری تقریب؛ یبوست به وضعیتی گفته می‌شود که روده فرد در یک هفته کمتر از سه بار کار کند. اما برخی نیز ممکن است در صورتی که هر روز روده‌شان کار نکند احساس یبوست داشته باشند. همچنین در این وضعیت مدفوعخشک و سفت است و عمل دفع به سختی انجام می‌شود.
در این مقاله از سایت تخصصی "مدیکال نیوز تودی"سعی داریم به بررسی چای‌های گیاهی مختلفی که به حرکت روده‌ها و درمان یبوست کمک می‌کنند بپردازیم.
سه شنبه هجدهم دی ۹۷
شرکت سازنده