menuordersearch
elekterokala.com

بلاگ - پنج ,

گیاهان دارویی در قرآن و روایات گیاهان دارویی در قرآن و روایات قرآن‏ کریم می‏فرماید: «و تری الارض هامده، فإذا انزلنا علیها الماء اهتزّت و ربت و انبتت من کل زوج بهیج » :

زمین را مرده و افسرده می‏بینی و چون آب باران بر آن‌ها فرستیم، بجنبد و بر دمد و انواع گیاهان زیبا و شادی‏آفرین برویاند».
جمعه بیست و یکم دی ۹۷
گیاهان دارویی برای سرماخوردگی گیاهان دارویی برای سرماخوردگی رایج ترین نوشیدنی ما چای است اما به گفته متخصصان طب سنتی زیاده روی در مصرف آن توصیه نمی شود، بنابراین بد نیست در کنار آن نوشیدنی های جایگزین مانند انواع دم نوش های گیاهی را هم امتحان کنید که هم راحت تهیه می شوند و هم هر نوع سلیقه ای را پوشش می دهند. پنج شنبه بیستم دی ۹۷ دمنوشی برای پاکسازی کبد دمنوشی برای پاکسازی کبد استفاده از دمنوش پنیرک باعث پاکسازی کبد و افزایش سلامت این عضو بدن می شود. پنج شنبه بیستم دی ۹۷ ریفلاکس معده را با این داروهای گیاهی درمان کنید ریفلاکس معده را با این داروهای گیاهی درمان کنید اقتصادنیوز: بیماری رفلاکس معده به مری (GERD) که اغلب با ترش کردن معده اشتباه گرفته می شود یکی از اختلالات شایع گوارشی است.در این مطلب گیاهانی را معرفی خواهیم کرد که برای رفلاکس معده بسیار مفید هستند. چهارشنبه نوزدهم دی ۹۷ درمان یبوست با 9 دمنوش گیاهی درمان یبوست با 9 دمنوش گیاهی ه گزارش خبرگزاری تقریب؛ یبوست به وضعیتی گفته می‌شود که روده فرد در یک هفته کمتر از سه بار کار کند. اما برخی نیز ممکن است در صورتی که هر روز روده‌شان کار نکند احساس یبوست داشته باشند. همچنین در این وضعیت مدفوعخشک و سفت است و عمل دفع به سختی انجام می‌شود.
در این مقاله از سایت تخصصی "مدیکال نیوز تودی"سعی داریم به بررسی چای‌های گیاهی مختلفی که به حرکت روده‌ها و درمان یبوست کمک می‌کنند بپردازیم.
سه شنبه هجدهم دی ۹۷
گیاهانی که باعث افزایش شیر مادر می شود گیاهانی که باعث افزایش شیر مادر می شود مادران بعد از به دنیا آمدن نوزادشان دچار نگرانی و اضطراب می شوند که مبادا نتوانند کودکشان را با شیر خود سیر کنند. گاهی اطرافیان هم با نسخه هایی که می پیچند، مشکل پدر ومادر را بیشتر می کنند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از خراسان ،چند روز اول بعد از زایمان، ممکن است شیر مادر کم باشد ولی به مرور با مکیدن شیر و همچنین تنظیم هورمون های بدن، شیر مادر به اندازه کافی ترشح می شود که بتواند کودک را کاملا سیر کند . بعضی مواقع پزشک کودک ونوزاد، مصرف بعضی گیاهان را توصیه می کند که باعث افزایش شیر مادر می شود
دوشنبه هفدهم دی ۹۷
شرکت سازنده