ویروس کرونا و درمان گیاهی ,

menuordersearch
elekterokala.com
۱۳۹۸/۱۱/۱۳ یکشنبه
(0)
(0)
ویروس کرونا و درمان گیاهی
ویروس کرونا و درمان گیاهی

از اواخر دسامبر ۲۰۱۹ ویروس تازهای در شهر ووهان چین شیوع پیدا کرده که جان ۴۱ نفر را گرفتهاست. این نوع کرونا ویروس قبل از این همهگیری در انسان دیده نشده بود. ابتلای بیش از ۵۰۰ نفر به این ویروس تأیید شده و مواردی از ابتلا در تایلند، کره جنوبی، ژاپن، تایوان، استرالیا، فیجی، فرانسه، ترکیه و آمریکا مشاهده شدهاست.

علایم بیماری شامل تب و گاهی مشکلات تنفسی مانند تنگی نفس، تندنفسی و گلودرد و آبریزش بینی است. اولین مبتلایان این بیماری در ووهان در بازار خوراک دریایی کار میکردند یا در آنجا حضور داشتند؛ ولی با توجه به گسترش بیماری در افرادی که با حیوانات در تماس نبودند سازمان بهداشت جهانی انتقال انسان به انسان را نیز مد نظر قرار دادهاست.

حتی دولت استرالیا ۶۰۰ نفر از شهروندان که به چین سفر کرده بودند و در حال بازگشت به استرالیا بودن. را در جزیره خارج از خاک استرالیا قرنطینه کرد تا از ورود ویروس به کشور جلوگیری کند

اکثر کشورهای دنیا مسافرانی که این اواخر به چین سفر داشتن را مورد ارزیابی یا قرنطینه انجام داده و برخی پروازهای دنیا به چین لغو شده اند.

 

درمان گیاهی ویروس کرونا:

از جمله ترکیب گیاهان دارویی ویروسکش و ضدویروس قوی که میتوان برای مقابله با هرگونه بیماری ویروسی حتی ویروس کرونای انسانی بهصورت دمنوش استفاده کرد، شامل موارد زیر است:

 

 

ــ دمنوش برگ مریمگلی + ریشه گل قاصدک

 

ــ دمنوش برگ آویشن + 14 عدد عناب

سایت گیاهان دارویی الکترو کالا

www.elekterokala.com

"حمزه سام دلیری؛ محقق و مدرس طب ایرانی

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

instagramaparatsoroshtelegram
logo

تهران
09226652536 پاسخگو تلگرام