menuordersearch
elekterokala.com

درمان گیاهی استرس ,

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ جمعه
(0)
(0)
درمان گیاهی استرس
درمان گیاهی استرس

سلامت نیوز :مصرف گیاه بابونه استرس و ناراحتی را از انسان دور می کند و متخصصان طب سنتی نیز مصرف این ماده را برای درمان سرماخوردگی توصیه می کنند.

درمان گیاهی استرس

به گزارش سلامت نیوز به نقل از آنا، انسان ها ممکن است گاهی اوقات دچار اضطراب و یا استرس شوند و این احساس اضطراب و ناراحتی برای هیچ فردی بیگانه نیست؛ اما در زمان استرس، خوردن برخی از گیاهان می تواند به کاهش اثر این استرس و عوارضی که می تواند بر بدن داشته باشد، کمک کند.

بابونه یکی از همین گیاهان دارویی است که می تواند برای درمان مشکلات عصبی و استرس مفید باشد؛ وجود بابونه در دنیا به دو هزار سال پیش برمی گردد و در کشورهای مختلف مانند مصر از آن استفاده های بسیاری صورت می گرفت؛ به طوری که شاهزاده های مصری گل های بابونه را به پوست خود می مالیدند تا پوست خود را جوان نگه دارند.

متخصصان طب سنتی بر این باورند که بابونه می تواند علاوه بر کاهش اضطراب و افسردگی به تسکین درد معده نیز کمک کند. این گروه از پزشکان معتقدند بابونه دارویی آرام بخش است که بخار آن مستقیم به بخش بویایی مغز می رود و همین موضوع موجب کاهش استرس خواهد شد.

از طرفی مصرف گیاه بابونه موجب کاهش درد دندان و کمر نیز خواهد شد و ماده ای مفید در خصوص درمان سرماخوردگی است؛ درمان تهوع، استفراغ و برطرف کردن سوختگی پوست از دیگر فواید مصرف گیاه بابونه است.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده